Программа лояльності

Загальні положення 

1.1. Мережа гуртівень Пакко пропонує дисконтну програму, що надає переваги постійним клієнтам.   

1.2. Організатор Програми: ТЗОВ «Пакко Холдинг» (43005, м.Луцьк, вул.Клима Савура,21а). 

1.3. Магазинами-учасниками Програми є гуртівні  «Пакко». 

1.4. До участі в Програмі допускаються повнолітні особи – фізичні особи, суб’єкти підприємницької діяльності, юридичні особи та організації.

1.5. При покупці на суму понад 100 гривень у гуртівні Пакко, що приймає участь у Програмі, покупець отримує Картку клієнта Пакко. 

1.6. Із часу одержання  Картки на Учасника Програми поширюються діючі Правила участі з усіма періодично внесеними до них змінами. 

1.7. Організатор не несе відповідальності за несанкціоноване використання Картки, за будь-які втрати чи збитки, які виникають в результаті дій сторонніх осіб.   

1.8 У випадку грубого порушення Учасником діючих правил участі в Програмі, Організатор має право припинити участь у Програмі будь-якого Учасника без повідомлення шляхом блокування Картки. 

1.9. Учасник має право у будь-який момент самостійно припинити свою участь у Програмі.

 1.10. Картка є власністю Організатора.

1.11. У разі втрати та необхідності відновлення Картки Покупець повинен звернутися у Відділ по роботі з клієнтами гуртівень Пакко.

1.12. Підписанням Реєстраційної анкети Учасник підтверджує, що йому виповнилося 18 років, погоджується з усіма правилами Програми,  надає згоду на обробку та використання його персональних даних виключно з метою та в межах виконання Організатором вимог законодавства України. Учасник Програми підписанням Реєстраційної анкети засвідчує, що повідомлений про включення його даних до бази персональних даних Організатора, та ознайомлений із правами, які має відповідно до змісту ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних».

1.13. Організатор залишає за собою право призупинити або припинити Програму в будь-який час із повідомленням Учасників за 30 днів шляхом розміщення відповідної інформації в торгових точках.

 Умови отримання картки

2.1. Придбання картки за 0.06 грн. при здійсненні покупки на суму понад 100 грн. одним чеком (здійсненим без картки клієнта) – Картка клієнта Пакко.                                                                                                                               

  2.2. Безкоштовна видача картки  за накопиченням товарообігу згідно градацій покупок – цінні картки: Золота та Срібна.                                                                                                                                                                                                            2.3. Безкоштовна видача картки у подарунок з нагоди особистого свята покупця за умови наявності документа, що посвідчує дату свята – Картка Подія, що має обмежений термін дії.                                                                                  

     2.4. Безкоштовна видача суб’єктам підприємницької діяльності за умови подальшого підтвердження товарообігу – Авансова Срібна картка.

 3. Отримання винагороди                                                                                                                                                        

3.1. Здійснення розрахунку для Золотих клієнтів, що вибрали знижку, проводиться на 1 число поточного місяця за результатами накопленого товарообігу за попередній місяць та діє на протязі одного календарного місяця до наступного перерахунку.                                                                                                                                                           

3.2. Дія знижок не розповсюджується на товари з буклету, акційні товари,  товари що підпадають під дію Державної програми регулювання цін та товари, на які проставлений індикатив.                                                                                                                                         

  3.3. Гуртова ціна для власників Золотих, Срібних карток надається тільки при наявності картки та пред’явленні картки при розрахунку на касі.                                                                                                                                                   

  3.4. Без Картки клієнта Пакко при придбанні гуртової кількості товару гуртова ціна  не надається.                                  

 3.5. У випадку відсутності в клієнта картки при здійсненні розрахунку, знижка, гуртова ціна чи інші привілеї не надаються.